Tente

Genellikle güneşten ve yağmurdan korunmak için bir yerin üzerine gerilen bez, branda, naylon gibi maddelerden yapılmış örtüleme sistemidir.

Konut ve ticari alanların ön cephelerini veya bahçelerini çeşitli renk ve desenlerden oluşan tentelerle güneşten ve yağmurdan korumanın yanı sıra, güzelliği ve modernliği ile çevredekilerin de dikkatini çeken dekoratif koruma aracıdır.
Ayrıca gelişen teknolojiyle elektronik olarak açılıp kapanabilen sistemlerle sizleri yormadan hizmet etmektedirler.
Branda ve tente günümüzde yaygın kullanıma geçmiş bahçe, ev ve ticari alanların koruma aracı olmuştur.

LÜLEBURGAZ TENTE

Her mevsim kullanabileceğiniz kolay kullanımı ve şık görünümü ile tercih edebileceğiniz bir tente çeşididir. Bahçenizde keyifle dururken yağmurun ya da güneşin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. Bunun için tenteyi kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Genelde evlerde, restaurantlarda, Cafelerde, küçük işletmelerde aklınıza gelebilecek bütün mekanlarda rahat ve şık bir görünüm sağlar.

Tente modelleri arasındaki en şık ve modern görünümlü tentelerdir. Kolay kullanışı ve tamamen toplanabilen mekanizması sayesinde hava şartlarından etkilenmez. Tentenizi olumsuz hava şartlarının etkisinden korumak için tasarlanan kaset kısmı kapalı konumda da çok şık görünüm oluşturmaktadır. Kumaş ve mekanizmayı dış etkenlerden koruma özelliği ile tentenizi uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi temiz ve sağlam kullanabilirsiniz.

Çift yöne açılımı özelliği sayesinde son derece geniş bir alan gölgelendiren bu sistem,daha çok büyük bahçeler için uygundur. Restaurant,cafe ve barlar içinde tercih edilir.Çift taraflı tenteler 2 profil ayar üzerine monte edilirler.İsteğe göre hareketli ve sabit modellere sahiptir.

Estetik dizaynı sayesinde bahçe ve vitrin önlerinde daha geniş alanda gölge sağlıyabilen tente çeşididir.

KLASİK TENTE

KASETLİ TENTE

KORUKLU TENTE

T – TENTE