Lüleburgaz Bahar Tente; çok farklı ve geniş alanlara hitap edebilecek Lüleburgaz’da güneşlik, yağmurluk, gölgelik, tente ve branda sistemlerinin dizayn ve üretimini yapmak amacıyla …. yılında kuruldu.

Bahar Tente; uzman kadrosu ve yaptığı kaliteli üretimle Lüleburgaz’da yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını artırmakta, sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir.

Lüleburgaz Bahar Tente Özel imalatlarla beraber açılır – kapanır tenteler, kasetli tenteler,  ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri serisi ve sabit, modern, dış cephe tentelerini yaşadığınız alanlara uygulayan Bahar Tente; her bir ürünün kendine özgü dekorasyon, dış görünüm, renk, desen ve 200’den fazla üretim şekli seçeneği ile hizmetinizdedir.

Amacımız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik, zamanında teslimat ve satış sonrası servisle siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanılır mekanlar sunmaktır.

 

İbrahim BAHAR

Lüleburgaz Bahar Tente